Entrylist

Final Entrylist – 2019-07-11

Masters – Total 38

CountrySailNo.Name
BEL891Frederik Boone
DEN60Kim Hyttel
DEN1650Karsten K. Lülloff
DEN1789Søren Johnsen
DEN1792Henrik Hamann
DEN1823Niels Bjørling
ESP103Sergio Albaladejo
ESP442RAFAEL RAMON-BORJA
FRA5317Florence Dollfus
FRA5638Robert Moner
FRA5677Denis Dupin
GER18Tania Tammling
GER21Katja Müller
GER24Martin Kotte
GER39Anja Fiedler
GER79Klaus Heisinger
GER91Ute Müller
GER143Andreas Pfalzgraf
GER148Susanne Emonds
GER160Matthias Müller
GER1154Gabriele Bayer
GER1161Thomas Eder
GER1270Tora Kröner
GER1353Fabian Mocha
GER1522Ralf-Peter Jahn
GER1523Dirk Müller
GER1643Peter Baxmann
GER1725Anne Marung
GER1733Pilar Hernandez Mesa
GER1749Margaret Lynch
GER1751Monika Frohriep
GER1753Jürgen Oster
GER1776Holger Petzke
POL9Weronika Glinkiewicz-Madej
SWE42Pär Abrahamsson
SWE3658Lennart Ljunggren
SWE3677Per Mildner
SWE3705Hans Jonsson

Youth – total 115 entries.

CountrySailNo.Name
BEL10Dries Wynants
BEL17Jorre VETS 
BEL82Kilian Vermeersch
BEL874Emma Stoop
BEL980Van den Wijngaert
BEL982Louise Pintelon 
BEL984Toon Van Caneghem
BEL989Elien Sahin
BEL994Kiara VERMEERSCH
BEL1000Fanny D’Hondt
BEL1001Matis DOYEN 
BEL1004Karel De Smet
BEL1005Pollie Charlotte
BEL1006Caelan Demaziere 
COL1Daniel Cabré 
COL2Emma Cabré
DEN7Theodor Saugmann
DEN10Jonas Ullmann
DEN15Malene Stenius Petersen
DEN77Marie Kristine Medina Præst
DEN81Simone Elise Dahlberg-Garde
DEN95Marie-Louise Harboe
DEN1327Victor Kjær Frandsen
DEN1608Anders Vesterholm-Lavesen
DEN1696Clement Åsholm-Bradley
DEN1732Thomas Lybæk Petersen
DEN1749Peter Møller Thygesen
DEN1751Simon Christiansen
DEN1787Mads Jørgensen
DEN1800Magnus Lundin Overbeck
DEN1803Charlotte Bjerg Lorenzen
DEN1810Mette Hasling Gade
DEN1812Iben Dam Schmidt
DEN1819Jesper Bergmann Fabrin
DEN1823Oliver Bjørling
DEN1827Valdemar Hjernø Pedersen
DEN1828Frederik Bløcher
DEN 1592Casper Fink
ESP4ARIADNA GIAMPETRO ROCHA
ESP66Alex Collins
ESP266GEMMA MATEU MAS
ESP320Daniela Borras
ESP400Monica Veenhoven
ESP535OSCAR BORONAT NIELSEN
ESP590Nora Lasurt
esp606Helena Pruñonosa Auger
ESP630Marc Arrufat
ESP647Isaac Vilà Batista
ESP669Nicolàs Borràs
ESP672Carlos de Francisco
ESP674Joan Freixa Martínez
ESP678Marta Ayats Carrasco
FIN81Hannu Kario
FIN790Viivi Moisio
FIN820Daniel Kario
FIN823Julius Donner
FIN844Axel Laine
FIN851Lucas Hoviniemi
FIN852Ilari Muhonen
FIN944Aleksi Saarni
FIN1132Tommy Stenius
GER15Paul Jannik Haufe
GER107Luisa Jahn
GER119Simon Hüllenkremer
GER126Carolin Wohlers
GER1063Henry Eder
GER1075Emily Gutheil
GER1364Jenny Müller
GER1415Ben Breckwoldt
GER1458Bennet Wucherpfenning
GER1470Pascal Siepe
GER1473Niels Timm
GER1579Tamara Hetze
GER1583Lukas Jahn
GER1629Pia Priesmeier
GER1685Sophie Menke
GER1754Nadja Kopp
GER1767Ida Otte
GER1774Leon MaximilianPeters
GER1779Muriel Urbanski
GER1780Larson Schütze
POL27Maria Sitko
POL41Zosia Derwich
POL52Kasia Derwich
POL73Jakub Micewski
POL116Marta Koziel
POL128Bartosz Miziewicz
POL129Jan Sikorski
POL132Maksymilian Markow
POL138Jacek Woźny
POL143Leon Dura
SWE2Hannibal Barsne
SWE7Matilda Bergström
SWE9Jonathan Llado Krensler
SWE11Måns Wiking
SWE15Carl Lewert
SWE23Saga Björklund
SWE33Axel Burlin
SWE34Agnes Boman
SWE35Holger Barsne
SWE43Ture Strömberg
SWE64Zoe Opdendries
SWE77Adam Bergström
SWE81Johan Kylebäck
SWE90Gustav Koritz
SWE3541Moa Wikman
SWE3552Karl Larsson Tinnert
SWE3623Maximus Torstensson
SWE3636 Simon Linse
SWE3702Alice Lindberg
SWE3714Nils Brandén
SWE3718Ella Backlund
DEN1800Magnus Overbeck
  • Trainers
Name
CARLOS ORDÓÑEZ SÁNCHEZTR